Vy provozujete, společně šetříme.
Energetický Management

Garantujeme Vám úspory. Nechte nás nahlédnout do Vašeho provozu. Nabízíme tzv. Energy Performance Contract (EPC), jenž garantuje úspory.

Inovace

Moderním přístupem k řízení technologií dokážeme snižovat jejich provozní náklady. Naše algoritmy prediktivního řízení dokáží snížit spotřebu energií až o desítky procent bez vysokých investic.

Zaměřeno na detail

Vy nám dodáte účty za spotřebovanou energii a my Vám po důkladné analýze popíšeme, kde plýtváte a navrhneme způsob, jak takovému plýtvání zabránit.

Cesta k úsporám

Pokud chcete významným způsobem ušetřit za energii, tak jste na správné adrese. Dokážeme uspořit velkou část nákladů za energie změnou řídicího algoritmu (téměř) bez jakýchkoliv zásahů do vybavení budovy. Nechte si od nás poradit jak ušetřit a zlepšit komfort vnitřního prostředí budovy. Navíc dostanete k dispozici přehledný nástroj o Vaší aktuální a budoucí spotřebě. V reálném čase vidíte, co se ve Vaší budově děje a co se bude dít při současné strategii distribuce energie a předpovídaných venkovních podmínkách.

Komplexní přístup k řízení technického zařízení kancelářských budov je základem pro zamezení plýtvání s energií. Naše algoritmy integrují všechny komponenty systému a díky informacím o obsazenosti budovy nebo předpovědi počasí pro danou lokalitu dokáží uspořit více než 10% energie oproti bežným systémům regulace. Návratnost investice je pak v řádu 3 až 5 let.


Inovativní přístup

tvorbaModelu

Vyvinuli jsme unikátní řešení v oblasti energetických úspor. Jedná se o prediktivní regulátor MPC (Model-based Predictive Control), novinku v regulaci vnitřního prostředí budov. MPC umožňuje efektivní řízení vnitřního prostředí ve Vaší budově. Může se jednat jak o budovu s komplexními nároky, kde je potřeba řídit teplotu v jednotlivých zónách, kvalitu vzduchu (CO2, vlhkost) či další veličiny, tak o budovu s jednoduchým požadavkem na řízení teploty.

Pro minimalizaci dodávky energie při zachování stejného tepelného komfortu je třeba sestavit matematický model tepelného chování budovy. Tento model je součástí MPC regulátoru, který tedy potom bere v potaz jak aktuální venkovní a vnitřní teploty, tak předpověď počasí včetně slunečního osvitu. Toho dokáže náležitě využít a díky tomu nejenom šetříte náklady, ale dosáhnete i významného zlepšení teplotního komfortu. MPC je ta pravá technologie pro Vás.